ISIC: Porovnání verzí

Z Matfyzácká kuchařka
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Sem tam přepis, aktualizace ceny ISIC)
 
(Není zobrazeno 11 mezilehlých verzí od 5 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
  +
{{Exportováno | komu = Davidovi | e-mail = davidnapravnik+kucharkaExport@gmail.com}}
Každý student UK musí mít průkaz studenta UK, většinou nazývaný ISIC (i když licenci ISIC mít nemusíte). Je to plastová kartička, kterou dostanete při zápisu na Matfyz, většina z vás na Albeři. Kartičku je dobré neztratit, jelikož díky ní máte přístup do některých budov, dá se s ní platit v menze nebo za bagety a slouží jako základní doklad o tom, že jste studenty Matfyzu. K tomu je třeba mít ještě platný fakultní kupón na daný akademický rok, což je kus papíru, bez něhož je karta neplatná. Fakultní kupón dostanete vždy na studijním při zápisu do nového ročníku.
 
   
 
Každý student UK musí mít průkaz studenta UK, většinou nazývaný ISIC (i když licenci ISIC mít nemusíte). Je to plastová kartička, kterou dostanete při zápisu na Matfyz. Kartička se hodí pro přístup do některých budov, dá se s ní platit v menze nebo za bagety a slouží jako základní doklad o tom, že jste studenty Matfyzu. Tento průkaz získáte na [https://cuni.cz/UK-3249.html#9 UKpointech], jeden z nich je v podzemí děkanátu.
K průkazu studenta si můžete pořídit i licenci [http://www.isic.cz/ ISIC], která vás opravňuje ke slevám, které ISIC nabízí. Licence je vystavována do konce kalendářního roku (když si ji pořídíte v září či později, tak platí až do konce následujícího roku) a je třeba si ji platit. Aktuální cena je 230 Kč na rok. Prodloužení ISIC je možné v některém z ISICpointů, jeden z nich je v podzemí děkanátu.
 
  +
 
K průkazu studenta si můžete pořídit i licenci ISIC, která vás opravňuje ke slevám, které nabízí. Licence je vystavována do konce kalendářního roku (když si ji pořídíte v září či později, tak platí až do konce následujícího roku) a je třeba si ji platit. Cena je okolo 200 Kč na rok. Prodloužení licence je možné v některém z [https://www.isic.cz/ ISICpointů].

Aktuální verze z 26. 7. 2021, 18:19


Každý student UK musí mít průkaz studenta UK, většinou nazývaný ISIC (i když licenci ISIC mít nemusíte). Je to plastová kartička, kterou dostanete při zápisu na Matfyz. Kartička se hodí pro přístup do některých budov, dá se s ní platit v menze nebo za bagety a slouží jako základní doklad o tom, že jste studenty Matfyzu. Tento průkaz získáte na UKpointech, jeden z nich je v podzemí děkanátu.

K průkazu studenta si můžete pořídit i licenci ISIC, která vás opravňuje ke slevám, které nabízí. Licence je vystavována do konce kalendářního roku (když si ji pořídíte v září či později, tak platí až do konce následujícího roku) a je třeba si ji platit. Cena je okolo 200 Kč na rok. Prodloužení licence je možné v některém z ISICpointů.