ŽDJC

ŽDJC připravilo pro studenty možnost získání 2 vstupenek na představení „Ideální pár“ za cenu jedné. Tento voucher platí pouze pro termíny 29. dubna a 4. května 2017.

„Ideální pár“ je současná komedie tom, že některé hry jsou prostě nebezpečné. Třeba taková hra na pravdu, při které se člověk může dozvědět i to, co nechce. A i když jsou tu dva mladí a zamilovaní – už od pohledu ideální pár – může jim takové zahrávání připravit i pár horkých chvilek. Nakonec ale stejně nezbývá, než pravdu přijmout a příště snad raději neriskovat prozrazení něčeho, co už nejde vzít zpátky.

Hrají: Kristýna Leichtová a Marek Adamczyk, režie: Adam Kraus

Termíny: 29. dubna a 4. května 2017 vždy od 19:00, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Rezervace lístků provádějte e-mailem na hanus.jordan(zavináč)gmail.com, nebo telefonicky na 602 218 366, s voucherem máte nárok ke každé zakoupené vstupence obdržet další zdarma.

Česká filharmonie

V nabídce České filharmonie je mimořádný koncert „Minimalismus a maximalismus“ pod taktovkou Marka Ivanoviće za snížené vstupné 100,- Kč. Koncert se uskuteční 10. 5. 2017 v 19:30 h v Dvořákově síni Rudolfina. Programem provází Petr Kadlec. Zazní například minimalistická díla Stevea Reicha nebo maximalistická Beethovenova Sedmá symfonie.

Pro získání zlevněného vstupné, je třeba si vstupenku zakoupit na pokladně Rudolfina (vstup do Rudolfina z ul. 17. listopadu) a sdělit na pokladně heslo „Minimalismus“.

MDP

Mimořádně v nabídce naleznete hru Listopad, což je komedie Davida Mameta (autor scénáře k filmům Vrtěti psem a Hanibal), která vtipně a břitce komentuje stav současné politiky i mnohé společenské nešvary a to nejenom prostřednictvím fiktivního prezidenta, kterého se skvěle zhostil Michal Dlouhý. Dalšího velikána, tentokrát z českých luhů a hájů zastupuje Pavel Kohout a jeho hra August, August, august. Zde lákáme všechny, kdož se rádi brouzdají světem fantazie stejně jako klaun August August, jehož snem je drezírovat bílé lipicány. Prostředí cirkusu, básnivost, krásný jazyk, cirkusová manéž… Pro milovníky klasiky je tady mrazivý Shakespearův Macbeth a fandům starých časů se z nadhledem představí Romulus Veliký v podání Aleše Procházky.

Své objednávky můžete zasílat na adresu barbora.vyskocilova(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: Nabídka MDP květen 2017

Divadlo NaHraně

Nezávislý pražský soubor, který se zaměřuje především na současnou angloamerickou dramatiku, hraje na své domovské scéně – v Divadle Kampa. Věnuje se autorům, kteří zatím na českých jevištích úplně nezdomácněli, a většinu textů z této oblasti představili v české premiéře.

V repertoáru můžete vybírat ze tří inscenací, dvou činoherních (Vanilková džungle, Paralelní vesmíry) a jednoho autorského kabaretu (Hrabě 2.15: Bez dechu). Na květen je připravena česká premiéra sarkastické vztahové komedie Jane Bodieové Čtyřhra.

Vstupné: dospělí 200/180 Kč, student/senior 150/120 Kč.
Pro získání studentské slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program: Nabídka Divadla NaHraně květen 2017

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat e-mail s informací, o které představení máte zájem, na vecerova(zavináč)svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Divadlo Na Fidlovačce

Svá místa si prosím rezervujte na adrese prokopova(zavináč)fidlovacka.cz nebo telefonicky na tel. 261 215 721. Do předmětu e-mailu prosím uveďte UK. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Sleva do divadla – Květen 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *