Kdo jsme a co děláme

Matfyzák, spolek studentů a přátel MFF UK, nebo taky jen Spolek Matfyzák, je zapsaný spolek, jehož cílem je podporovat dění na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Jednoduše řečeno jsme skupinka studentů Matfyzu, co rádi organizujeme věci jak pro sebe, tak pro ostatní.

Mezi námi pořádané akce patří třeba Matfyzácký ples, Beánieběh do schodů a další. V budoucnosti bychom výčet našich aktivit rádi rozšířili, proto stále hledáme nové lidi s novým elánem a nápady.

V čem vám můžeme pomoci

Pokud chcete realizovat nějaký projekt, rádi vám pomůžeme s organizováním, s financováním nebo s propagací. Takovými projekty mohou být nejen kulturní akce (plesy, koncerty, divadelní představení), ale také sportovní turnaje, diskuse a odborné akce (zaměřené na matematiku, fyziku nebo informatiku). V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete stručný popis svého projektu a svou představu podpory, kterou od nás očekáváte.

Dále pokud máte jakýkoli problém, chcete poradit s výběrem volitelných předmětů od zkušenějších studentů nebo jen nevíte, na koho se obrátit, napište na sos@matfyzak.cz.

Náčelnictvo

• Náčelník: Kristína Suváková