MDP

Můžete se těšit na dvě premiéry – jedna je tu pro milovníky starých dobrých šedesátek – 60´ aneb Šedesátky, kde nebude nouze o známé písničky, v druhé premiéře s jasným názvem – Čapek, si pak přijdou na své všichni, kteří milují velké příběhy.

Rozloučíme se s tituly Věštkyně, vraždy a jasnovidci a opustí nás taktéž dlouholetá komediální stálice Dobře rozehraná partie. Takže, kdo ještě neviděl, má v červnu poslední šanci.

A abychom vás pěkně navnadili na blížící se dobu dovolených, přichystali jsme takový malý maraton se Simonou Stašovou, kde se vystřídá představení Vím, že víš, že vím (hrajeme hned 3x) a Shirley Valentine, kterou bude možnost navštívit i červenci a srpnu.

Své objednávky můžete zasílat na adresu barbora.vyskocilova(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: Nabídka MDP červen 2017

Divadlo NaHraně

Nezávislý pražský soubor, který se zaměřuje především na současnou angloamerickou dramatiku, hraje na své domovské scéně – v Divadle Kampa. Věnuje se autorům, kteří zatím na českých jevištích úplně nezdomácněli, a většinu textů z této oblasti představili v české premiéře.

Pro získání studentské slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

V nabídce tentokrát naleznete kromě představení domácího souboru i představení hostujícího francouzsko-anglického divadla Footsbarn Travelling Theatre.

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat e-mail s informací, o které představení máte zájem, na vecerova(zavináč)svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: Nabídka Švandova divadla červen 2017

Divadlo Na Fidlovačce

Svá místa si prosím rezervujte na adrese prokopova(zavináč)fidlovacka.cz nebo telefonicky na tel. 261 215 721. Do předmětu e-mailu prosím uveďte UK. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Sleva do divadla – Červen 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *