MDP

Zima stále přetrvává, ale divadlo žije! Přijďte se ohřát do Městských divadel pražských, kde kromě úkrytu před mrazem na Vás čeká široký výběr z našeho repertoáru.

K dispozici Vám jsou komedie jako Noc bláznů, Kancl, V+W Revue, Happy End či Romantický víkend. I fanoušci vážné tvorby a klasiky si přijdou na své. Jen na Vás čekají tituly jako Evžen Oněgin, Kdo se bojí Virginie Woolfové, Strýček Váňa a mnoho dalších.

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: Nabídka MDP únor 2017

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova(zavináč)svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: Nabídka Švandova divadla únor 2017

Sleva do divadla – Únor 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *