MDP

Pokud postrádáte inspiraci k nákupu pár posledních vánočních dárků nebo chcete vstoupit do roku 2017 s kulturních duchem, tak Vás zcela jistě potěší lednová divadelní nabídka.

Kromě premiérových titulů, jako je August August, august v Divadle ABC, se můžete těšit na Evžena OněginaHodina před svatbou, Noc bláznů, Romantický víkend či Holky z kalendáře. 

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: nabídka leden

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem MATFYZÁK, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova(zavináč)svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: Nabídka Švandova divadla LEDEN 2017

Sleva do divadla – Leden 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *