Plakát

Partneři

dcit
accenture
vakuum

Fotografie z plesu

Spolek Matfyzák spolu s MFF v roce 2015 opět organizoval ples Matematicko-fyzikální fakulty UK. Jak je již pomalu tradicí, konal se na Žofíně, a to ve čtvrtek 5. března 2015 od 1930. Tématem plesu byla Vídeň v dobách císařů.

Program

Na plese jste se mohli těšit například na:

Ceny lístků

Lístek ke stání je za 300 Kč, lístek k sezení za 400 Kč. Prodej lístků začal v pondělí 9. 2.

Rezervace a nákup lístků

Rezervace je možná dvěma způsoby – buď
online přes rezervační systém nebo osobně u prodejců. Na některá místa lze koupit lístky pouze osobně u prodejců. Počet volných lístků – jak pro online rezervaci, tak pro osobní rezervaci je zobrazen
v rezervačním systému. Rezervační systém je na adrese
http://matfyzak.cz/rzrv. Při rezervaci osobně vstupenky zaplatíte v hotovosti ihned poté u téhož prodejce. Při rezervaci online můžete zaplatit lístky převodem na účet nebo také osobně u libovolného prodejce. S platbou převodem neotálejte, neboť musí být připsána na náš účet před vypršením vaší rezervace. Časový limit před vypršením rezervace je cca týden a zobrazuje se v rezervačním systému po přihlášení. K dispozici jsou velmi pěkná a lukrativní místa přímo na parketu. Dostupné jen u prodejců. Poukázky na lístky na ples z akcí jako KolejCup je možné vyměnit pouze v labu.

Prodejci

  • Knihovna Karlín – pondělí – pátek 8.30-18.00 (pátky jen do 15.00)
  • Knihovna Malá Strana – pondělí – pátek 9.00-16.00 (pátky jen do 15.00)
  • Počítačová laboratoř na koleji na Troji – úterky 8.30 až 0.30 a středy 7.00 až 11.00

Harmonogram prodeje

Rezervace přes rezervační systém i osobní prodej v knihovnách a v labu začne v pondělí 9. 2. V neděli 1. 3. končí možnost rezervace vstupenek přes internet! Až do čtvrtka 5. 3. bude možné koupit zbylé vstupenky u prodejců. Chcete-li platit převodem, nenechávejte to na poslední chvíli, platba trvá až 48 hodin. Prodej v knihovnách skončí ve čtvrtek 5. 3. v 11 hodin. Nevyzvednuté rezervace propadnou.

Další informace