Valeo

Společnost Valeo je partnerem spolku od konce roku 2016 a kromě plesu podporuje i ostatní aktivity spolku.

Patříme mezi průkopníky ve vývoji algoritmů pro autonomní auta a systémů aktivní ochrany a asistence řidičů. Naším cílem je zvyšování bezpečnosti automobilů za pomoci moderních elektronických technologií. Na bázi radarů, laserových skenerů, kamer rozpoznávajících obraz a ultrazvukových senzorů monitorujeme okolí vozidla. Zaměřujeme se zejména na další pohybující se objekty jako vozidla, chodce, cyklisty, motocykly apod. Informace z těchto čidel pak skládáme dohromady, abychom dostali velmi jistou představu o našem okolí v reálném čase. Pokud detekujeme nebezpečnou situaci, na kterou řidič nereaguje, zasáhne elektronika do řízení vozidla. Zabráníme tím nehodě či snížíme její dopady na životy a zdraví.

Svou technologii dodáváme všem předním světovým automobilkám.

Naše asistenční systémy testujeme jak na vlastním uzavřeném testovacím okruhu, tak v reálném provozu. V první fázi se jedná o sběr velkého množství dat (bez zásahu do řízení vozidla). V pokročilých vývojových fázích pak i o ostré zkoušky s aktivním systémem.

Pražské R&D centrum nabízí veškeré technické i komfortní zázemí pro vývojáře, aby zažili a zajistili vývoj od A do Z.

Webové stránky společnosti najdete na adrese www.valeo-czechrepublic.com.

 

DataVision

Společnost DataVision se zabývá vývojem softwaru, podnikových informačních systémů a kontrolních kamerových systémů, partnerem plesu je od roku 2017. Více informací o DataVision najdete na jejich webu www.datavision.cz.

 

DCIT a. s.

dcitDCIT a. s. pravidelně a významně podporuje pořádání plesů MFF UK.

DCIT nabízí konzultační a auditorské služby v oblasti IT. DCIT také vyvinula, nasazuje a podporuje portfolio vlastních softwarových produktů, které pokrývají všechny obchodní procesy specifické pro televizní stanice, producenty televizních pořadů a organizace zabývající se prodejem televizní reklamy. Tyto obchodní aktivity, které jsou zastřešeny značkou PROVYS a které přinášejí největší část výnosů společnosti, oslovují globální trh a jsou jim proto věnovány samostatné stránky www.provys.com.

 

VAKUUM Praha

Firma tradičně podporuje Matfyzácký ples.

Další informace o společnosti naleznete na webové stránce www.vakuum.cz


Chcete nás podporovat?

Ceníme si vaší iniciativy, ať už se rozhodnete pro kteroukoli formu podpory. Pokud se nemůžete stát ani činným, ani přispívajícím členem Spolku ale rádi byste Spolek podpořili, neváhejte nám napsat. V případě vašeho zájmu o podporu spolku Matfyzák kontaktujte spolek na adrese spolek@matfyzak.cz. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.