Potřebujete si osvěžit taneční kroky až 12 společenských tanců, vyzkoušet plesové šaty nebo nové taneční boty? Potom přijďte na Taneční hodinu před plesem.

Pořádá Spolek Matfyzák
Lektoři: Pavel & Tam

Úterý 25. 2. 2020

Čas: 19-22 h
Místo: učebna S1 (MFF – Malá Strana)

V čase 19-20:30 h připomenutí základních kroků a jednoduchých sestav do standardních tanců (blues, waltz, valčík, slowfox, quickstep, tango), latinsko-amerických tanců (jive, chacha, rumba, samba) a národních tanců (mazurka, polka). Potom cca 2 bloky k protančení (lektoři k dispozici individuálně všem párům).

Upozornění: Tyto rychlolekce nemohou nahradit několikaměsíční základní kurz tance. U většiny párů předpokládáme absolvování základních tanečních (bez ohledu na stáří/časový odstup). Úplným začátečníkům se můžeme pokusit pomoci, ale bez záruky výsledku.

Úterý 3. 3. 2020

Čas: 19-22 h
Místo: učebna S1 (MFF – Malá Strana)

V čase 19-20:30 h připomenutí pokročilejších tanečních variací, inspirace do standardních tanců (blues, waltz, valčík, slowfox, quickstep, tango) a latinsko-amerických (jive, chacha, rumba, samba). Potom cca 2 bloky k protančení uvedených a příp. dalších tanců na přání.

Upozornění: Předpokládáme zvládnuté základní kroky. Ukázky v první polovině budou zaměřeny na variace z pokročilých či speciálních kurzů tance. Bloky k protančení mohou využít všichni bez omezení.

Dresscode: bez omezení, velmi doporučujeme taneční obuv s případným příslušenstvím (např. kartáč – více klouzavé parkety).

Vstupné se neplatí. Dobrou náladu, příp. pití/občerstvení s sebou.

Taneční hodiny před plesem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *