Jako obvykle během školního roku přinášíme slevy do divadla.

MDP

Můžete se těšit na dvě naše nové hry a to konkrétně Evžen Oněgin v Divadle ABC, kde se v hlavní roli představí Jiří Háná a role Taťány se zhostila Petra Tenorová. Toto klasické dílo od A.S.Puškina Vás příjemně překvapí svým zpracováním.

Ani v Divadle Rokoko nebudete ochuzeni, neb na Vás čeká další ruská klasika Strýček Váňa. V hlavní roli se představí Vasil Fridrich a Aleš Procházka.

Dále se můžete těšit na osvědčené komedie Bedřich Smetana the greatest hits, Holky z kalendáře, Hráči, Kancl a mnoho dalších.
Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer@m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.
Program s cenami: Září_nabídka

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: 2016 ZÁŘÍ pro studenty2016 ŘÍJEN pro studenty

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.
Sleva do divadla – Září 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *