MDP

Září se nám již pomalu chýlí ke konci s ním přichází i říjnová nabídka do Městských divadel pražských.

Pokud jste stále nenavštívili naše nové představení Evžen Oněgin nebo Strýček Váňa, aneb nesmrtelné klasiky, tak máte jedinečnou možnost to změnit.

A samozřejmě na Vás dále čekají osvědčené tituly, jako jsou Holky z kalendáře, Kdo se bojí Virginie Woolfové, Noc bláznů nebo například Listopad. To vše na váš čeká v Divadla ABC a Divadle Rokoko.

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer@m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.
Program s cenami: nabidka_rijen

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami:  2016 ŘÍJEN pro studenty

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.
Sleva do divadla – Říjen 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *