MDP

S koncem listopadu přichází divadelní nabídka na prosinec a s ní samozřejmě i vánoční festival v Městských divadlech pražských, kde si přijdou na své malí i velcí diváci. Čekají na Vás pohádky na obou scénách z různých českých divadel, stejně tak i bohatý doprovodný program, který je přístupný všem, kdo bude mít platnou vstupenku na jakékoliv představení odehrávající se v rámci festivalu. Bude na Vás čekat i drobné pohoštění, které Vám zpříjemní čekání v rámci programu.

Kromě Vánočního festivalu v MDP se můžete těšit i na osvědčené tituly, které Vás budou až do konce roku bavit, ať už se jedná o komedii, klasiku či současnou tvorbu.

Novinkou bude představení Ředitelská lože, které se bude hrát v Divadle Rokoko. V této komedii se Stanislavem Zindulkou a Aloisem Švehlíkem se seznámíte se životy dvou herců, kteří si zavzpomínají, jaký že to tedy měli život.

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer@m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: prosinec

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Sleva do divadla – Prosinec 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *