MDP

Opět se můžete těšit na osvědčené tituly, jako jsou Dobře rozehraná partie, Bedřich Smetana, Listopad nebo Evžen Oněgin. Stejně tak se opět vrací do nabídky představení Romantický víkend s Petrou Špalkovou a Janem Novotným a rovněž i představení Návštěvy u pana Greena se Stanislavem Zindulkou.

Každopádně bych Vám rád představil i dvě nová představení, na které se můžete těšit. V Divadle Rokoko na Vás čeká představení Top Dogs, aneb příběh o vyhořelých topových managerech, kteří hledají cestu k získání svého původního postavení a získání opět sebedůvěry. V této aktuální komediální hře se můžete těšit na Zdeňka Vencla, Jiřího Hánu, Henrietu Hornáčkovou, Danu Batulkovou a mnoho dalších.
Zatímco v Divadle ABC na Vás čeká hra od Pavla Kohouta August August, august. Příběh o touze naplnit svůj vlastní sen, byť jste jen obyčejný klaun. V hlavních rolích se můžete těšit na Vasila Fridricha, Stanislavu Jachnickou, Zbiegniew Kalina a jeho kolegové.

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer@m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: nabidka-listopad_2016

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami:  2016-listopad-pro-studenty

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

 

Sleva do divadla – Listopad 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *