MDP

V Divadle ABC se můžete těšit na klasické dílo od W. Shakespeara Macbeth, kde se v hlavní roli krále představí Milan Kačmarčík a po jeho boku se objeví Oldřich Vízner, Petra Tenerová a další. V Divadle Rokoko jsme připravili představení s Danou Batulkovou, Jiřím Hánou a Alešem Procházkou, kteří se setkají v čekárně na novou roli. O jakou roli jde sice nikdo neví, ale každý si ji chce zahrát! To jak vše dopadne se dozvíte v nové hře Ondřeje Zajíce Konkurz.

Své objednávky můžete zasílat na adresu filip.schauer(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.

Program s cenami: Nabídka MDP březen 2017

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova(zavináč)svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: Nabídka Švandova divadla březen 2017

Divadlo Na Fidlovačce

Svá místa si prosím rezervujte na adrese prokopova(zavináč)fidlovacka.cz nebo telefonicky na tel. 261 215 721. Do předmětu emailu prosím uveďte UK. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Program s cenami: Nabídka divadla Na Fidlovačce březen 2017

Sleva do divadla – Březen 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *