Vážení hosté,
máme pro vás skvělou zprávu. I přes předchozí nešťastné události se podařilo sjednat náhradní termín, a letošní ples se doopravdy uskuteční! Bude tomu tak ve středu 25. 4. Místo se nemění – tedy opět Palác Žofín.
Lístky, které máte na původní termín plesu, jsou stále platné a dostanete se s nimi i na ples náhradní. Pokud se vám však nové datum plesu nehodí, budete mít možnost od 19. března do 6. dubna lístky vrátit a bude vám vrácena plná cena. Lístky zakoupené přes internet posílejte na e-mail ples@matfyzak.cz, peníze vám připíšeme zpět na účet. Lístky zakoupené osobně můžete vracet v knihovně na Malé Straně (v otvíracích dobách) a na koleji 17. listopadu Martě. Tu najdete na koleji v A 1701 většinou v pondělí, středu a čtvrtek od 16.00 do 20.00. Bude radši, když jí předem napíšete na martinocarova@gmail.com.
Místa, která byla původně obsazena vrácenými lístky pustíme zase do oběhu. Kdo si nestihl koupit lístky na původní termín, ještě bude mít šanci!
Pro další informace o plesu sledujte událost na facebooku.
Pevně věříme, že tentokrát už žádné neočekávané situace nenastanou a ples se opravdu uskuteční!
Míra Štochel
hlavní organizátor plesu

Vážení hosté,
děkujeme, že jste vzali zrušení plesu s pochopením a ještě jednou se za nepříjemnosti, které vám tato situace přinesla, hluboce omlouváme.
Pokusíme se do týdne zjistit, zda bude možnost uspořádat ples v náhradním termínu. Pokud tato možnost bude, budete mít na výběr vrácení lístku za peníze nebo jeho využití na tomto náhradním plese.
Pokud se vhodný termín najít nepodaří, peníze za lístky Vám samozřejmě vrátíme.
Dáme vám vědět, jakmile budeme znát další novinky,
Váš Spolek Matfyzák

Vážení hosté,

část zázemí paláce Žofín byla v noci zasažena požárem. Pracovníkům paláce se bohužel nepodařilo vše opravit, ples je tedy z technických důvodů zrušen. Velice se tímto omlouváme a doufáme, že současnou situaci přijmete s pochopením.

Dělali jsme vše, co bylo v našich silách, ale příroda byla, bohužel, mocnější.

Míra Štochel
Podnáčelník Spolku Matfyzák a hlavní organizátor plesu
Informace ze Žofína

V noci ze středy na čtvrtek vypukl v paláci Žofín požár elektroinstalace. Přesné příčiny požáru se vyšetřují a zjišťují se všechny škody, které požár napáchal. Z tohoto důvodu bude celý palác několik dní až týdnů zavřený.

Ples MFF UK 2018 se přesouvá kvůli požáru na Žofíně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *