Stejně jako v předešlých letech, připravuje Spolek Matfyzák a Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy reprezentační ples fakulty v prostorech paláce Žofín. Tentokrát s pořadovým číslem 29.

Letošní ples se bude konat 14. března 2024 od 19:30.

Téma letošního plesu jsou Upíři.

Fotografie

Fotky z letošního plesu najdete na adrese:

https://stillglimmers.smugmug.com/Events/n-xHhST/MFF-Ples-2024

Dresscode

Přemýšlíte-li, po jakém oděvu sáhnout, držte se formálního stylu. Pro dámy jsou to například vkusné koktejlové či dlouhé společenské šaty, pánům lze doporučit slušivý oblek s košilí doplněnou motýlkem či kravatou. A chcete-li se na plese cítit skutečně jako Upíři, volte černou barvu doplněnou o červené doplňky.

Program plesu

Darování kostní dřeně

Součástí plesu bude letos také nábor dárců kostní dřeně. Stačí vyplnit dotazník a vytřít si štětičkou pusu (cca půl hodiny před odběrem se nemá jíst a pít). Daruje každý 500. registrovaný. Darování probíhá na separátoru jako u plazmy.

Vstupenky

Vstupenky budou v prodeji od pondělí 22. ledna 2023 prostřednictvím našeho rezervačního systému. I když systém může hlásit, že jsou vstupenky vyprodané, nezoufejte. Často jsou vstupenky jen zarezervované a ještě se uvolní. Doporučujeme systém pravidelně kontrolovat.

Ceny vstupenek

Lístek na stání bude k mání za 400 Kč. Lístky k sezení jsou rozděleny do několika cenových kategorií od 500 do 850 Kč. Konkrétní ceny vstupenek najdete v rezervačním systému.

Místa v sále

Místa k sezení jsou rozdělena do několika částí – podívejte se na rozložení jednotlivých sálů.

Historie plesu

Plesy organizujeme už od roku 1995. A jak probíhaly? Podívejte se!

Sponzoři a partneři

Partneři plesu