<oembed><version>1.0</version><provider_name>Matfyz&#xE1;k</provider_name><provider_url>https://matfyzak.cz/wp</provider_url><author_name>David N&#xE1;pravn&#xED;k</author_name><author_url>https://matfyzak.cz/wp/author/nogare/</author_url><title>Ples+MFF+UK+-+20130307+-+560-2410260004-O</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="OtXrcOSAta"&gt;&lt;a href="https://matfyzak.cz/wp/plesmffuk-20130307-560-2410260004-o/"&gt;Ples+MFF+UK+-+20130307+-+560-2410260004-O&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://matfyzak.cz/wp/plesmffuk-20130307-560-2410260004-o/embed/#?secret=OtXrcOSAta" width="600" height="338" title="&#x201E;Ples+MFF+UK+-+20130307+-+560-2410260004-O&#x201C; &#x2014; Matfyz&#xE1;k" data-secret="OtXrcOSAta" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;